پیشنهادت ما برای شما

خدمات ما


بلیچینگ(سفید کردن دندانها)

بلیچینگ(سفید کردن دندانها)


بليچينگ يعنی سفید کردن دندانها بوسيله مواد خاص اکسید کننده مثل پر اکسید هیدروژن.

مواد اکسید کننده به داخل ساختار کریستالی میله مانند مینای دندان نفوذ کرده و رنگیزه‌های رسوب کرده در بین هرم‌های مینائی را اکسید می‌کنند.با گذشت زمان نفوذ مواد اکسید کننده به داخل عاج دندان که در لایه زیرین مینا قرار داردنیز صورت گرفته و رنگ آن نیز روشن تر می‌شود.


پروتز

پروتز


منظور از پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعویض دندان است که به طور طبیعی برای بازگردادن شرایط ایده ال زیبایی استفاده میشوند.

از پروتز های دهانی (داخل دهان)برای بازسازی نقص های داخل دهان مانند ازدست دادن دندان یا قسمتی از دندان یا ازدست دادن ساختار های نرم و سخت فک و کام استفاده میشود.


دندانپزشکی کودکان

دندانپزشکی کودکان


کودک دوست داشتنی شما از همان لحظه تولد با میکروبهای دهان شما تماس می یابد و اگر شما بهداشت دهان مناسبی نداشته باشید این مسئله را به کودک خود منتقل می کنید. پس اگر او را دوست دارید اول باید خودتان دهان سالمی داشته باشید.

با رویش اولین دندان شیری مسئله بهداشت دهان کودک جدی می شود.

در این سن با کمک مسواکهای انگشتی ( و اگر نبود با مسواکهای نرم کودکان ) دندانهای شیری تازه رویش یافته را روزی ۲ مرتبه تمیز کنید اما به استفاده خمیر دندان هنوز نیازی نیست.

دندانهای شیری بین ۲ تا ۳ سالگی کامل می شود، یعنی اگر دندانهای کوچولوی نازنین خود را بشمارید ۲۰ تا شده است. شما به عنوان مادر (شاید هم پدر)، وظیفه مراقبت از این ۲۰ مروارید گرانبها را دارید روزی ۲ بار با دقت و عشق تمیزشان کنید تا همیشه درخشان بمانند. اما واقعاً هنوز هم نیازی به خمیردندان نیست. فقط روزی ۲ بار و هر بار فقط به مدت ۲ دقیقه دندانهای او را تمیز کنید و برق بیاندازید.

ایمپلنت

ایمپلنت


ایمپلنت نوعی پایه تیتانیومی سازگار با سلولهای بدن است که درون استخوان فک گذاشته میشود و جایگزینی مناسب و دائمی برای یک یا چند دندان از دست رفته است.حدود ۳ تا ۶ ماه زمان لازم برای رشد و ترمیم استخوان اطراف ایمپلنت است.دندانپزشکی ترمیمی

دندانپزشکی ترمیمی


علم و هنر تشخیص، پیش آگهی و درمان ضایعاتی در دندان هاست که برای تصحیح آنها نیازی به ترمیمهایی که کل دندان را می پوشانند ( روکش) ، نیست. درمان‌های ترمیمی به ترمیم صحیح شکل، عملکرد و حفظ یکپارچگی دندانها  در ارتباط با بافت‌های سخت و نرم مجاور برمیگردد. موارد تجویز درمان ترمیمی بر اساس سه نیاز درمانی پوسیدگی، دندانهای تغییر رنگ یافته، شکسته یا بد رنگ و جایگزین ترمیمهای قبلی است.


ارتودنسی

ارتودنسی


ارتودنسی دندان یک روش برای بهبود ظاهر، وضعیت و عملکرد کجی دندانها، نامرتبی دندان و بستن فاصله بین دندانها است. با این روش دندان‌ها صاف شده و در وضعیت بهتری قرار می‌گیرند.


رادیوگرافی دندانپزشکی

رادیوگرافی دندانپزشکی


کلینیک آوا دارای دستگاه های دیجیتال تصویر برداری اشعه ایکس بوده واز رادیوگرافی تهیه شده از دندانها برای تشخیص پوسیدگی ، مشکلات ریشه و استخوان پیرامون دندان استفاده می شود. علاوه بر این برای ارزیابی درمان های انجام شده نیز از عکس های رادیوگرافی استفاده می شود.

از مزیت دستگاه های دیجیتال : ۱- استفاده آسان تر ۲- نیاز به تابش اشعه کمتر ۳- قابلیت جا به جایی به عنوان فایل کامپیوتری ۴- قابلیت ذخیره سازی و چاپ است.


طراحی لبخند

طراحی لبخند


طراحی لبخند شامل هر نوع درمان دندانپزشکی می باشد که تاثیر بر زیباتر شدن دارند. حدود ۶۰% از زیبایی و جذابیت هر فرد مربوط به صورت دندان های او می باشد و این مهم امروزه با پیشرفت و امکانات دیجیتالی و کامپیوتری قابل بررسی و انجام و از همه مهمتر قابل پیش بینی می باشد .نحوه کار ما

فرایند کارپیما چه میکنیم

اطلاعات ما درباره شمابه شما میدهییم

نکات پزشکیپیشنهادات حرفه ای

خدمات پزشکی


بیشتر بدانید

خدمات بیشتر


چه میکنیم

ما میدانیمبه شما میدهیم

نکات پزشکی
پیشنهادات حرفه ای

خدمات پزشکیما داریم

کیفیت بسیار بالاخدمات پزشکی حرفه ای

همه در راه


0123456789001234567890

با شماییم0123456789001234567890

متخصص0123456789001234567890

جایزه012345678900123456789001234567890

تجهیزات مدرن